פריוריטי מובייל, אפליקציית פריוריטי לסמארטפון

פריוריטי מובייל, להפוך את תוכנת פריוריטי נגישה לסמארטפון. בעיות ופתרונות.

מערכת פריוריטי הינה מערכת לתכנון משאבי הארגון (ERP) המאחדת את כלל מערכות המידע בארגון, למערכת כוללת אחת בעלת ממשק אחיד. אולם היום, אנשי השטח והמנהלים במרבית הארגונים העובדים עם פריוריטי אינם נגישים למידע של הארגון דרך הסמארטפון וגם לא יכולים להזין דרכו מידע לפריוריטי .
בחיים הפרטייים שלנו, הסמארטפון הפך לכלי בסיסי אשר מנגיש את המידע לכל אדם, כאשר בעזרתו ניתן לבצע כל פעולה מכל מקום ובכל זמן: לנהל שיחות ב WhatsApp, לנווט ב Waze, להזמין כרטיסי טיסה ומלונות, לכתוב מיילים, לערוך תמונות ועוד.

מדוע אם כן השימוש בסמארטפון שכה נפוץ בחיינו הפרטיים לא חדר לחיינו המקצועיים? מדוע הפריוריטי, עד היום, לא באמת היתה נגישה לסמארטפון? מדוע אנשי השטח והמנהלים בארגון צריכים להתקשר בטלפון על מנת לשאול שאלות, ולרשום על גבי פתקים ומסמכים פיזיים רישומים על מנת להזין אותם לפריוריטי כשיגיעו למשרד? במאמר זה נסקור את הסיבות ואת הפתרונות שאפליקציית Mobile4ERP של חברת נגבסופט מעניקה לאנשי השטח ולמנהלים בארגונים המשתמשים בפריוריטי:

1. ממשק משתמש וידידותיות:

הבעיה: למערכות ה ERP ממשק משתמש מורכב עשיר ומסובך לשימוש. השימוש בסמארטפון לאנשי שטח מול פריוריטי, דורש ממשק משתמש קל, ידידותי ואינטואיטיבי המעניק חווית משתמש מצויינת (UX). אלו שתי "שפות" שונות שקשה לחבר בינהן.
הפתרון: נגבסופט פיתחה את Mobile4ERP בכלים המתקדמים בעולם לממשק Native, ממשק טבעי לסמארטפון. הממשק הוא קל וידידותי ולא "הוסב" ממערכת ה ERP אלא נבנה בצורה יעודית ומקצועית לשימוש בסמארטפון.

2. בניית ממשקים בין פריוריטי לסמארטפון:

הבעיה: תוכנות מסופונים נדרשות לבנות ממשקים לפריוריטי על מנת להיסתנכרן מולה. כל התאמה מפתחים 3 פעמים: פעם בפריוריטי, פעם בתוכנת המסופונים ופעם שלישית מפתחים ממשק.
הפתרון: באפליקציית המסופונים Mobile4ERP קיים מחולל הנגיש לכל מקום בפריוריטי: מסכים, טבלאות, שדות, דוחות, מסמכים, חוקים עסקיים, BPM, והכל ניתן להעברה קלה לסמארטפון מבלי לכתוב ולתחזק ממשקים.

3. עבודה מהירה:

הבעיה: בתוכנות מסופונים חיצוניות העבודה מול פריוריטי היא איטית כי התקשורת מהווה "צוואר בקבוק" וכיוון שמרביתן עובדות רק online הפניות לשרת בתקשורת הן רבות והעבודה...איטית.
הפתרון: בתוכנת Mobile4ERP הטכנולוגיה תומכת בעבודה offline/online העבודה נעשית במהירות מול מסד נתונים קטן על המכשיר עצמו והמכשיר משדר את הנתונים כאשר יש תקשורת טובה. כך העבודה של איש השטח אף פעם לא נפסקת כתוצאה מהעדר תקשורת או תקשורת איטית.

 

פריוריטי על סמארטפון אפליקציית טכנאים אפליקציית מכירות אפליקציית מחסן
פריוריטי מובייל

 

4. התאמות פרטיות

הבעיה: תמיכה בהתאמות הפרטיות באפליקציית אנשי השטח.
הפתרון: Mobile4ERP באה עם מחולל אפליקציות שמאפשר למיישמי ומתכנתי פריוריטי אפשרות להנגיש את הפיתוחים מהפריוריטי למובייל בקלות ומבלי להיזדקק לתוכנה נוספת פרט לפריוריטי.

לסיכום: ניידות היא שם המשחק

בעולם העסקים ברור לכל שזמן שווה כסף וכדי להשיג צמיחה, שיפור והתקדמות, חשוב לשפר ולייעל את צורת העבודה. שילוב של מערכות מידע מתקדמות וכלים חכמים ונגישים לסמארטפון היא הדרך הטובה והנכונה לעשות זאת. המהפכה שעוברת עלינו כצרכנים משפיעה כעת גם על חיינו המקצועיים. Mobile4ERP מאפשרת נגישות ל ERP עבור אנשי השטח והמנהלים בארגון.