נגבסופט חרטה על דגלה להביא את לקוחותיה להצלחה במיצוי יכולות מערכת ה- ERP שלהן בשטח ובגיבוש אסטרטגיית המובייל של הארגון.

באמצעות מערכת Mobile 4 ERP ניתן לבצע כל פעולה של קבלת מידע והקלדת מידע למכשיר נייד, מסופון, סמארטפון, טאבלט וכן הלאה ללא מגבלות (כמעט) ובממשק משתמש ידידותי ואינטואיטיבי שנכתב בשפת Native אמיתי.

כך אנחנו ושותפינו העסקיים נסייע לך לאפיין את דרישותיך וציפיותיך מעובדי השטח שלך ונוודא שתממש בהצלחה את היעדים שהצבת.

Mobile 4 ERP מספקת טכנולוגיה העובדת בסינכרון מלא עם תוכנת פריוריטי. בעזרת ידע ביישום ותיכנות של פריוריטי בלבד וללא כל צורך בידע בתוכנות מובייל או כתיבה ב- Native, ניתן לממש כל דרישה וליישם אותה על המכשיר הנייד.

צוות נגבסופט, מקצוענים בתחום ה- ERP והמובייל גם יחד, יסייעו לך בתהליך אפיון הפתרון, תיכנות במידה ונדרש, מימוש מול משתמשי מפתח, עליה לאויר וליווי של כלל המשתמשים הניידים.

Mobile 4 ERP פותחת אפשרויות לכל עובד בארגון לראות את הדוחות המעניינים אותו בנייד, לעדכן נתונים, ולבצע תהליכים גם במודולים ובפיתוחים פרטיים של הארגון ללא כל חזרה על הפיתוחים הפרטיים. טכנולוגיה זאת היא חדשנית ומיוחדת ל- Mobile 4 ERP בלבד.

אינך נדרש להגדיר את דרישותיך מהבסיס. Mobile 4 ERP מגיעה עם מגוון רחב של אפליקציות מוכנות לשימוש. על בסיס האפליקציות האלו ניתן לממש כל התאמה פרטית או פיתוח פרטי במידה וביצעת אותן על מערכת הפריוריטי שלך בעבר.


יישום פתרונות פרטיים ב- Mobile 4 ERP


Mobile 4 ERP מאפשרת לארגון, בנוסף לאפליקציות המוכנות שהיא מספקת, ליישם כל רעיון מקורי או פרטי שהוא מעלה על דעתו: שיטת מכירות מיוחדת, דוח פרטי שפותח בארגון, מודול שירות עם פיתוחים פרטיים, מסכי ייצור מיוחדים, שיטות עבודה שהתקיימו ויושמו בארגון במשך שנים, בקיצור, כל רעיון הופך לבר מימוש בעזרת הטכנולוגיה הייחודית של Mobile 4 ERP שיודעת להנגיש יישום של פריוריטי ERP לשימוש של אנשי שטח שעובדים בסמארטפונים ומכשירי מובייל נוספים.


להלן האפליקציות הקיימות ב- Mobile 4 ERP:


מערכת קשרי לקוחות  CRM לשטח

מערכת קשרי לקוחות CRM לשטח

ניהול הזדמנויות מכירה, לידים, משימות, לקוחות ואנשי קשר, דוחות מוכנים לשימוש.

מערכת מכירות שטח

מערכת מכירות שטח

מנגנון ביצוע הזמנות ידידותי מהיר ויעיל, כולל החתמה של הלקוח על טופס ההזמנה על גבי הסמארטפון וקישור אוטומטי כנספח להזמנה. קליטת פריטים באמצעות בר-קוד המובנה בתוכנה, חיפוש ברשימת פריטים, או עבודה עם קטלוג מוצרים. ניהול לקוחות ואנשי קשר, אתרים ללקוח, יכולת להתקשר ולנווט ללקוח מתוך התוכנה, הצעות מחיר, דוחות מוכנים לשימוש כולל אובליגו, גביה, היסטוריית מכירות לפי מוצר ולקוח ועוד.

מערכת שירות וטכנאי שטח (נדרש מודול שירות בפריוריטי):

מערכת שירות וטכנאי שטח

ניהול קריאות שרות, טכנאים, חלקים, מחסן טכנאי, דווח תקלות, דווח שעות עבודה, הפקת מסמכים ודוחות מתוך הסמארטפון או המסופון, צילום באמצעות הסמארטפון וקישור אוטומטי כנספח, הדפסת קריאת שירות למסך הסמארטפון, החתמת הלקוח על המסמך על גבי מסך הסמארטפון וקישור אוטומטי של הטופס החתום לקריאת השרות בפריוריטי.

מערכת רכש שטח

מערכת רכש שטח

ניהול דרישות רכש ומערכת גמישה של אישורי דרישות רכש הכוללת אישור באפליקציה, הן באמצעות העברת סטטוס, או כפתור יעודי לאישור או חתימה פיזית על טופס ההזמנה על גבי מסך הסמארטפון. מנגנונים דומים בהזמנות רכש וחשבוניות רכש. קטלוג פריטים, ספקים, דוחות ספקים ורכש.

מערכת ניהול מחסנים WMS מלאה ועצמאית (ללא צורך במודול יחודי בפריוריטי)

מערכת ניהול מחסנים WMS מלאה ועצמאית

ניהול גלים, תהליכים של ליקוט, רענון, אחסון, ספירות מלאי, השמדות, החזרות מלקוח, העברות בין מחסנים, השמדות מלאי, דוחות מלאי ועוד. אפשרות להתאים את תוכנת המובייל להתאמות הפרטיות שבוצעו בפריוריטי.

מערכת דיווח לפרוייקטים

מערכת דיווח לפרוייקטים

דיווח שעות לפרוייקטים לפי פעילויות, דוחות דיווח.

מערכת דיווח נוכחות והעדרויות

מערכת דיווח נוכחות והעדרויות

דיווח נוכחות והעדרויות אוטומטי וידני כולל חתימת מיקום ובקרות נדרשות.

מערכת ניהול נהגים, מעקב אספקות POD (ללא צורך בכל מודול יחודי בפריוריטי)

מערכת ניהול נהגים, מעקב אספקות POD

ניהול ובקרה על העמסות ופריקות של משאיות וכלי רכב, החתמת הלקוח על הטופס במסך הסמארטפון וקישור אוטומטי של המסמך החתום כנספח לשורת התעודה. אפשרות להוסיף הערות לחתימה. ניהול מסלול חלוקה ודו"חות.

סביבת עבודה למיישם מתכנת פריוריטי ללא צורך בהבנה של כלי פיתוח למובייל

סביבת עבודה למיישם מתכנת פריוריטי ללא צורך בהבנה של כלי פיתוח למובייל

Mobile 4 ERP מגיעה עם יכולת לפתח תוספות ושינויים כאשר כל הנדרש הינו ידע במחוללים של פריוריטי בלבד.

מערכת דיווח יצור

מערכת דיווח יצור

דיווח לפקודות עבודה, משיכות ידניות, איכות וסבב חתימות על טפסי איכות, וכל מה שנדרש על רצפת היצור.

מערכת דיווח יצור

מערכת מעקב לקוחות

ניהול מעקב קשר עם לקוחות פוטנציאליים והזדמנויות מכירה.
המעקב מתבצע ע"י בקרה בעזרת צבעים והתראות על תדירות שמירת הקשר עם לקוחות, פרויקטים, והזדמנויות מכירה של אנשי המכירות. האפליקציה מאפשרת לאנשי המכירות לנהל את עצמם וגם למנהלים לבקר אילו לקוחות פוטנציאליים והזדמנויות מכירה אנשי המכירות מזניחים או לא שומרים עימם על קשר בתדירות מספקת.

אפליקציה לשימוש הלקוחות שלך  - Business App

אפליקציה לשימוש הלקוחות שלך - Business App

במידה וברשותך תוכנת ERP של פריוריטי, תוכנת Mobile 4 ERP - Business App מאפשרת לך להעמיד לרשות לקוחותיך אפליקציה מחוברת באופן אינטגרטיבי ל- ERP ומוכנה לשימוש.
כל מה שנותר לך לעשות הוא לתת לנו לשבץ את הלוגו שלך, את מסך הפתיחה המעוצב שלך, להגדיר את הצבעים של עיצוב האפליקציה בהתאם לצבעים המאפיינים את העסק שלך והאפליקציה מוכנה לשימוש הלקוחות.
האפליקציה מספקת מגוון אפשרויות לעבוד מול לקוחותיך ובינהם: הצגת מוצרים ומבצעים, הצעות מחיר, הזמנות, חדשות ועוד. כמובן שהלקוח רואה רק את המוצרים, המחירים והתנאים שלו בלבד ולא נחשף לשום אינפורמציה סודית של הארגון.