פריוריטי | Priority | פריוריטי זום | תוכנת פריוריטי

פריוריטי | Priority | פריוריטי זום | תוכנת פריוריטי

מה זה פריוריטי ?

פריוריטי הוא שם של תוכנה, מערכת ERP ישראלית המיוצרת על ידי חברת התוכנה "priority software" (אשבל טכנולוגיות לשעבר). תוכנת פריוריטי נפוצה בישראל ונמכרת גם במדינות שונות בעולם כגון ארה"ב קנדה אוסטרליה מקסיקו ועוד. אחד היתרונות המרכזיים של תוכנת פריוריטי הוא גמישותה להתאמות ושינויים. בישראל קיימים מגוון חברות ואנשי מקצוע הבקיאים ביישום ובפיתוח התאמות תוכנה על גבי תוכנת פריוריטי.

מסופונים לאנשי שטח

נגבסופט ופריוריטי

נגבסופט פיתחה את תוכנת המסופונים Mobile4ERP אשר מנגישה לארגונים וחברות אשר עובדים עם  פריוריטי את האפשרות לבצע כל פעולה נדרשת באפליקציה לסמארטפונים (אנדרואיד ואייפון על כל סוגיהם) מול תוכנת פריוריטי. Mobile4ERP תומכת בעבודה oflline/online ותומכת בכל ההתאמות הפרטיות שנעשו בפריוריטי כולל דוחות, מסמכים, מסכים פרוצודרות, BPM וכו'. העבודה על האפליקציה והגדרתה יכולים להתבצע ע"י כל איש מקצוע הבקיא ביישום ותיכנות מערכת פריוריטי.

אפליקציית המסופונים Mobile4ERP מיישמת את גישת ה ERP בתחום האפליקציות למכשירים ניידים. בתוך האפליקציה קיימים כל הפתרונות מוכנים במקום אחד: מסופונים לטכנאים ואנשי שירות, מסופונים לניהול מלאי, מסופונים למחסן WMS, מסופונים לדיווחי יצור, מסופונים לדיווחי פרוייקטים, מסופונים לאנשי מכירות, מסופונים לדיווחי נוכחות, מסופונים לנהגים POD, קריאת ברקוד לפריוריטי, מסופונים למאשרי הזמנות ודרישות רכש, וכן תמיכה בכל ההתאמות והפיתוחים שנעשו במערכת פריוריטי בארגון.

בתוכנת המסופונים שפיתחנו בנגבסופט אין תלות במפתחי מובייל יקרים, או בפיתוח ממשקים. כל מה נדרש הוא ידע בכלי הפיתוח והמחוללים של פריוריטי על מנת לבצע שינויים ותוספות. השינויים הופכים לזולים וזמינים ואינם תלויים בספק יחיד, המחוללים של נגבסופט זמינים לארגון עצמו ולכל מיישם ומפתח פריוריטי שהוא בוחר לעבוד איתו.

היותנו המייסדים של אשבל ובעלי נסיון של עשרות שנים בפיתוח פריוריטי והבנה עמוקה בתהליכים ארגוניים בתחום ה ERP,  בשילוב האפליקציה שפיתחנו לסמארטפונים ומסופונים הופכים את נגבסופט ל – One stop shop לכל ארגון אשר ברשותו מערכת פריוריטי ומעוניין באפליקציה לאנשי שטח.

האפליקציה עובדות כבר בעשרות חברות בהצלחה ואנו נהנים מהרעיונות הטובים שהמשתמשים מעלים. את הטובים והמעניינים שברעיונות אנחנו מפתחים ומכניסים לתוך האפליקציה כך שכלל המשתמשים נהנים מ"חוכמת ההמונים".

מעוניינים? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם info@negevsoft.com

08-6259498