צוות ההנהלה:

בראש החברה עומדים ארבעה שותפים בעלי נסיון מצטבר של עשרות שנים בתחום ה- ERP והמערכות הארגוניות:
נועם קסטלר - מנכ"ל

נועם קסטלר - מנכ"ל

נועם מחזיק בניסיון של 18 שנה כמנהל ושותף בחברת אשבל טכנולוגיות, מפתחת תוכנת ה- ERP הישראלית פריוריטי (היום Priority software). נועם שימש כמנכ"ל אשבל. תחת ניהולו צמחה החברה והכפילה את שוויה במאות אחוזים. לנועם נסיון רב בהתאמה ובניה של פתרונות מדוייקים לצרכי הלקוחות ולקיחת אחריות להצלחת הלקוחות והשותפים העסקיים של החברה. נועם בוגר תואר במנהל עסקים של המכללה למנהל, נשוי ואב לארבעה ילדים ורוכב נלהב על אופני הרים.

מיכה בר-און - מנהל המוצר

מיכה מחזיק בניסיון של 30 שנה כמנהל ושותף בחברת אשבל טכנולוגיות, מפתחת תוכנת ה- ERP הישראלית פריוריטי (היום Priority software). מיכה שימש כמנהל הפיתוח האחראי על אפיון ופיתוח חבילת התוכנה המרכזית, הרחבות, מודולים ורטיקליים ופתרונות ייחודיים ללקוחות. מיכה בוגר תואר ראשון בהצטיינות במתמטיקה ומדעי המחשב של האוניברסיטה העברית, נשוי ואב לארבעה ילדים, גר בירושלים, חובב היסטוריה ואומנות.

מיכה בר-און - מנהל הפיתוח
גרישה וינביץ' - מנהל הטכנולוגיה

גרישה וינביץ' - מנהל הטכנולוגיה

גרישה מחזיק בניסיון של 20 שנה כמנהל ושותף בחברת אשבל טכנולוגיות, מפתחת תוכנת ה- ERP הישראלית פריוריטי (היום Priority software). גרישה שימש כמנהל טכנולוגיה ופיתוח האחראי על אפיון, פיתוח טכנולוגיות ויישומים ועיצוב חלקים נרחבים בחבילת התוכנה ופתרונות ייחודיים ללקוחות. גרישה בוגר תואר ראשון בהצטיינות במדעי המחשב של האוניברסיטה העברית, נשוי ואב לארבעה ילדים וגם שחקן ברידג' מצליח המשתתף בתחרויות רבות.

מרסלו איינהורן - מנהל מחקר ופיתוח

מרסלו מחזיק בניסיון של 30 שנה כמנהל ושותף בחברת אשבל טכנולוגיות, מפתחת תוכנת ה-ERP הישראלית פריוריטי - היום Priority software. מרסלו שימש כמנהל מחקר ופיתוח של החברה, אחראי על פיתוח טכנולוגיות התשתית של המערכת, תכניות עיקריות בתחום התכנון, התמחיר, קישור לבסיסי נתונים, מערכות הפעלה, טכנולוגיות ענן, קישור למערכות Office ומערכות חיצוניות אחרות. מרסלו בוגר תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב ומחזיק בתואר שני בהצטיינות במדעי המחשב של האוניברסיטה העברית. מרסלו נשוי ואב לשני ילדים, גר בירושלים וחובב קרמיקה.

מרסלו איינהורן - מנהל הפיתוח

Mobile 4 ERP

ביחד לקחנו על עצמנו את המשימה והחזון לפתח וליישם אצל לקוחותינו מערכת מובייל, מסופונים, רבת עוצמה לאנשי שטח שתפתור את הבעיות הנצחיות שהיו במערכות מעין אלו ותיתן פתרון לעבודה מהירה וידידותית. העבודה ב- Mobile 4 ERP אינה תלויה בתקשורת

אינטרנט, אינה תלויה בפיתוח ממשקים, אינה דורשת ידע מעבר לידע בפריוריטי, ומאפשרת להוציא ולהכניס כל נתון מתוכנת ה- ERP המרכזית של הארגון לסמארטפונים ולאמצעים הניידים של אנשי השטח בצורה טבעית וקלה. למערכת הזאת קראנו Mobile 4 ERP.


אנחנו מתחייבים לעבוד עבור לקוחותינו בחריצות והגינות ולא לוותר לעולם עד להצלחת הפרויקט דרך כל שלביו: אפיון הצרכים, יישום התוכנה, ליווי בהפעלה עד להצלחה מלאה.