Mobile4ERP מערכת מתקדמת לעובדי השטח של פריוריטי

פריוריטי סופטוור,

Mobile4ERP הינה אפליקציה לתוכנת פריוריטי. זוהי תוכנת המסופונים המתקדמת מסוגה לאנשי שטח ומיועדת עבור לקוחות המשתמשים במערכות ה- ERP פריוריטי. התוכנה מחברת את מערכת פריוריטי ישירות לסמארטפונים והאמצעים הניידים של המשתמשים ללא צורך בהגדרת ממשקים.

Mobile4ERP מוכנה לעבודה מיידית מרגע ההתקנה. בסמארטפונים סביבת העבודה הנה סביבת Native מלאה המאפשרת עבודה משולבת ב Online ו- Offline כך שהמשתמש יכול להמשיך לעבוד גם כאשר אין לו תקשורת אינטרנט זמינה ועבודתו אינו נפגעת.

כיצד Mobile4ERP הופכת לתוכנת פריוריטי מובייל? על המכשיר של המשתמש מותקן מסד נתונים קטן המאפשר לו לעבוד במהירות וביעילות ללא תלות בבעיות תקשורת ורשת האינטרנט המשתנה באיכותה ממקום למקום.

הטכנולוגיה היחודית בה נכתבה Mobile4ERP מאפשרת למיישמים ומתכנתים עם ידע במחוללים ובכלי הפיתוח של תוכנת פריוריטי לערוך בה הגדרות, שינויים, תוספות ולסנכרן אותם למכשירי הקצה ללא כל ידע בשפות פיתוח יעודיות לסמארטפונים.

Mobile4ERP מתאימה לכל מכשיר המריץ סביבת Android או ios והיא עובדת על המכשירים בתצורת Native  (תצורה טבעית) ולא על דפדפן אינטרנט כמו תוכנות שעובדות בתצורת "אתר אינטרנט מותאם לסמארטפונים".

Mobile4ERP עושה שימוש בכל האמצעים הקיימים במכשיר: חתימות על המסך, צילום, קריאת בר-קוד, שימוש במפות וניווט, חיוג ישיר מאנשי הקשר, שמירת תמונות, משלוח דוחות באמצעות המייל ועוד.

Mobile4ERP מספקת סביבת עבודה עשירה באפליקציות מוכנות וכאמור, במאמץ קל ומהיר ניתן להוסיף פונקציונליות, שדות, מסכים, דוחות, וכל זה בעזרת המחוללים של מערכת פריוריטי כמעט ללא מגבלות. כל המודולים תומכים בתהליכי ה- BPM וה- Work Flow המוגדרים בפריוריטי.

Mobile4ERP היא הפתרון לתוכנת פריוריטי במובייל.


האפליקציות בתוך MOBILE 4 ERP:

אפליקציית קשרי לקוחות CRM לשטח:

ניהול הזדמנויות מכירה, לידים, משימות, לקוחות ואנשי קשר,דוחות מוכנים לשימוש.
למידע נוסף על אפליקציה לניהול לקוחות.

אפליקציית מכירות שטח:

ביצוע הזמנות ידידותי מהיר ויעיל, קטלוג מוצרים, לקוחות, ניהול סדר הגעה ללקוחות, הצעות מחיר, דוחות מוכנים לשימוש כולל גיול חובות, אובליגו, גביה, היסטוריית מכירות לפי מוצר ולקוח ועוד.
למידע נוסף על אפליקציה לסוכני מכירות ואנשי מכירות שטח.

אפליקציית מעקב לקוחות:

ניהול מעקב קשר עם לקוחות פוטנציאליים והזדמנויות מכירה.
המעקב מתבצע ע"י בקרה בעזרת צבעים והתראות על תדירות שמירת הקשר עם לקוחות, פרויקטים, והזדמנויות מכירה של אנשי המכירות. האפליקציה מאפשרת לאנשי המכירות לנהל את עצמם וגם למנהלים לבקר אילו לקוחות פוטנציאליים והזדמנויות מכירה אנשי המכירות מזניחים או לא שומרים עימם על קשר בתדירות מספקת.

אפליקציית שירות וטכנאי שטח:

ניהול קריאות שרות, טכנאים, חלקים, מחסן טכנאי, דווח תקלות, דווח שעות עבודה, הפקת מסמכים, החתמת לקוח, ודוחות מתוך הסמארטפון או המסופון.
למידע נוסף על אפליקציה לטכנאים ואנשי שירותי שטח.

אפליקציית רכש שטח:

דרישות רכש, הזמנות רכש, תמיכה בשרשרת אישורים וחתימות לפי תהליכים עסקיים או רשימת חותמים, קטלוג פריטים, ספקים, דוחות ספקים ורכש.
למידע נוסף על אפליקציה להזמנות רכש.

אפליקציית ניהול מחסנים WMS מלאה ועצמאית:

ניהול גלים, תהליכים של ליקוט, רענון, אחסון, ספירות מלאי, החזרות מלקוח, העברות בין מחסנים,השמדות מלאי, דוחות מלאי, שימוש בסורק ברקוד ועוד.
למידע נוסף על אפליקציה לניהול מלאי במחסנים ותוכנת WMS.

אפליקציית ניהול נהגים, מעקב אספקות POD:

ניהול ובקרה על העמסות ופריקות של משאיות וכלי רכב, החתמת הלקוח, מסלולים ודוחות.
למידע נוסף על אפליקציית POD לנהגים.

אפליקציית דיווח לפרוייקטים:

דיווח שעות לפרוייקטים לפי פעילויות, דוחות דיווח.
למידע נוסף על אפליקציה לניהול פרויקטים.

אפליקציית דיווח יצור:

דיווח לפקודות עבודה, משיכות ידניות, איכות, וכל מה שנדרש על רצפת היצור.
למידע נוסף על אפליקציה לניהול רצפת ייצור.

אפליקציית דיווח נוכחות והעדרויות:

דיווח נוכחות והעדרויות כולל חתימת מיקום ובקרות נדרשות.
למידע נוסף על אפליקציה לדיווח שעות.

סביבת עבודה למיישם/מתכנת פריוריטי ללא צורך בהבנה של כלי פיתוח למובייל:

Mobile 4 ERP מגיעה עם יכולת לפתח תוספות ושינויים כאשר כל הנדרש הינו ידע במחוללים של פריוריטי.


אפליקציה לשימוש הלקוחות שלך - Business App

במידה וברשותך תוכנת ERP של פריוריטי, תוכנת Mobile 4 ERP מספקת Business App.
תוכנה של הארגון שלך מיועדת לשימוש עבור לקוחותיך, מחוברת באופן אינטגרטיבי ל- ERP ומוכנה לשימוש.
כל מה שנותר לך לעשות הוא לתת לנו לשבץ את הלוגו שלך, את מסך הפתיחה המעוצב שלך, להגדיר את הצבעים של עיצוב האפליקציה בהתאם לצבעים המאפיינים את העסק שלך והאפליקציה מוכנה לשימוש הלקוחות.
האפליקציה מספקת מגוון אפשרויות לעבוד מול לקוחותיך ובינהם: הצגת מוצרים ומבצעים, הצעות מחיר, הזמנות, חדשות ועוד. כמובן שהלקוח רואה רק את המוצרים, המחירים והתנאים שלו בלבד ולא נחשף לשום אינפורמציה סודית של הארגון.