מהי אפליקציה לניהול קשרי לקוחות CRM ללקוחות פריוריטי

במאמר זה נסביר מהי אפליקציית CRM לניהול קשרי לקוחות אינטגרטיבית לתוכנת פריוריטי.
האם חשבתם פעם כמה לקוחות אתם מאבדים רק משום שאינכם יודעים מה הייתה היסטוריית הרכישות, ההזמנות הקודמות והצעות המחיר שקיבלו? אם אתם עדיין מתנהלים עם כרטסת לקוחות מיושנת, מספר קבצים בוורד ואקסל או אי-מיילים,  סביר להניח שאתם מפסידים לא מעט לקוחות פוטנציאליים והזמנות. כיום, חברות רבות עושות שימוש במגוון תוכנות לניהול קשרי לקוחות או CRM.

איך משתמשים בתוכנה כאשר אתם בדרכים?

חלק ניכר מבוכני המכירות והמנהלים המתניידים לפגישות במהלך היום או "עובדים מהרכב" מסבירים כי אינם יכולים להשתמש בתוכנה מסודרת משום שאינם במשרד. הם אינם יכולים להשקיע זמן מיותר בתיעוד של כל פגישה או להיות תלויים בשירותי מזכירות במשרד על מנת לעבוד בצורה מסודרת יותר.

בדיוק לשם כך תוכננה ויושמה אפליקציה לניהול קשרי לקוחות CRM המסוגלת לתעד את כל ההיסטוריה של לקוח קיים או פוטנציאלי,  למספר מסכים הנמצאים בכף היד. את האפליקציה יכולים להתקין מנהלי השיווק, אנשי המכירות והמנהלים ולהתחיל לתעד לידים, משימות, הצעות מחיר, הזדמנויות מכירה והזמנות.

איך עובדת האפליקציה?

כבר מהשלב הראשוני בו פוגשים לקוח פוטנציאלי, ניתן להקליד עבורו ליד או משימת שיווק ובה הנתונים הבסיסיים:  שמו,  מספר הטלפון, הכתובת וכמובן את כתובת האימייל שלו. לאחר מכן אפשר לשלוח לו באופן מידי חומר על מוצרי החברה, הצעות מחיר ולהפוך אותו מלקוח פוטנציאלי לעוד אחד מלקוחותיה המרוצים של החברה בלחיצת כפתור.

יש לכם פריוריטי ERP ? התממשקו איתה! האפליקציה מתממשקת עם תוכנת פריוריטי ERP הקיימת בארגון בצורה אינטגרטיבית מלאה ומסוגלת להתעדכן ישירות מתוך הטלפון הנייד. כאשר סוכן מכירות מעוניין להתעדכן בעבודה שנעשתה מול לקוח מסויים, השבוע או החודש כל שעליו לעשות הוא להכנס לאפליקציה ולבחור אילו נתונים ירצה לראות: משימות, חשבוניות, תעודות משלוח, הזדמנויות מכירה, מכירות אחרונות, וכל נתון היסטורי הקיים בפריוריטי על לקוח מסויים.

חוסכים זמן ומבצעים את כל הפעולות במקום אחד

אחד מהיתרונות הגדולים של מעבר לאפליקציה בטלפון הנייד המנהל את הלקוחות הוא החיסכון האדיר בזמן. אין צורך לחזור למשרד ולהתחיל להקליד נתונים. אפשר לבצע את כל הפעולות כבר במהלך היום, במספר הקלדות פשוטות או באמצעות דיבור למכשיר והפיכתו לטקטסט ולתת ללקוח להרגיש שהוא עובד עם חברה מקצועית ויעילה עם סטנדרטים גבוהים.

בנוסף, אף אחד מהפרטים של הלקוחות לא יאבד. במקום פתקים, רישום של הערות בטלפון הפרטי של סוכן המכירות או פתיחה של יומנים בתוכנות איטיות ומגושמות יותר, כל סוכן מכירות יודע שהוא יכול להשתמש במערכת אחת קבועה המרכזת לפניו את כל פרטי הלקוחות.

מספר סוכנים משרתים לקוח אחד? הם יכולים לראות את הנתונים עליו בשניות

לאפליקציה יש יתרון בולט נוסף. אם אתם מעסיקים מספר סוכני מכירות בתערוכה, בפגישות עם לקוחות או במשרד עצמו לכל אחד מהם יכולה להיות גישה לראות את פרטי כל הלקוחות או את הלקוחות האישיים שלהם בלבד. לפני השיחה הבאה עם הלקוח, הם מאתרים אותו בשניות אחדות ומסוגלים להמשיך להציע לו שירותים ומוצרים נוספים בהתאמה מלאה לרכישות העבר.

כמו כן, ניתן לציין הערות שונות והעדפות של כל לקוח, לארגן משימות מוגדרות לכל יום עבור הסוכן ולראות את יומן הפגישות האישי ליום או השבוע הקרוב. כאשר סוכן המכירות קובע את הפגישה הבאה, היא תופיע גם באפליקציה על הטלפון הנייד שלו וגם בתוכנת היומן בטלפון. כך, יכול הסוכן לראות את היומן שלו מתעדכן בזמן אמת ואפילו להוסיף לו פגישה או שתיים נוספות בימים שעדיין לא התמלאו.

לסיכום, אפליקציה לניהול לקוחות המתממשקת בצורה מובנית עם תוכנת פריוריטי מאפשרת לשפר את הקשר עם הלקוחות במהירות. היישום והשימוש באפליקציית ה CRM של נגבסוםט אינטואיטיבי וקל להפעלה ואינו דורש הכשרה ארוכה. כבר מחר כל הצוות שלכם יכול להתחיל לעבוד כיחידה אחת יעילה ומגובשת.