אפליקציה לניהול קשרי לקוחות CRM אינטגרטיבית לפריוריטי

ניהול קשרי לקוחות הוא אחד התפקידים המאתגרים שקיימים כיום בכל אירגון. יש את האופי של הלקוחות, את השירותים או המוצרים שהם מקבלים בתמורה לכספם ובדרך כלל כל מנהל יידע מיהם הלקוחות שלו ומה הדרך הטובה ביותר לפנות אליהם. יחד עם זאת, קיום המעקב אחרי מעגל המכירה ללקוחות הפוטנציאליים והקיימים הוא מאתגר.

על מנת להפוך את המשימה לפשוטה יותר כדאי להכיר אפליקציה לניהול קשרי לקוחות, של נגבסופט, כזאת שמותקנת הן על טאבלט או על הטלפון הנייד החכם של המנהל וכך הוא יכול, בכל זמן ומכל מקום, לעשות בה שימוש ולדעת בדיוק איך מתקדמים תהליכים שקשורים בלקוחות החברה או הארגון. ישנו ממשק ישיר ונוח בין האפליקציה לבין תוכנת הפריוריטי וכך שום פרט לא הולך לאיבוד או מתפספס. כל המידע והנתונים מגובים ונוכחים ואין הכרח להגיע פיזית לעבודה על מנת לטפל בנושאים בוערים שקשורים בלקוחות החברה.

מה כוללת האפליקציה ואילו שימוש אפשר לעשות בה?

כל התחום שקשור בעבודה ישירה מול הלקוחות מבוצע בצורה נוחה וידידותית באפליקציה – מענה ומתן שירות, יצירת לידים למכירה, ניהול או מעקב אחרי לידים קיימים או ישנים, משימות שקשורות לאנשי המכירות בשטח וכמובן שימור לאחר המכירה. ניהול הזדמנויות מכירה, הצעות מחיר, הזמנות לקוח, מחירים אחרונים וכן במידת הצורך ניתן להפיק דו"חות עם הנתונים החשובים או הדרושים וכך לבצע סיכומים ועל סמך אלה לעשות שינויים או לקבל החלטות. כל פעולה או נתון מידע נגישים מאפליקציית ה CRM של נגבסופט ואפשר לשלוף אותם ולעשות בה שימוש חוזר בקלות ובמהירות.

בעזרת נגבסופט פריוריטי למובייל אין הכרח לעשות את כל אלה אך ורק מהמחשב  בעבודה. אפשר לעשות זאת גם דרך אפליקציה לניהול לקוחות שמותקנת על הטלפון הנייד של המנהל והוא יכול להשתמש בה בכל עת שהוא זקוק למידע . הממשק וזרימת הנתונים בין האפליקציה לבין תוכנת הפריוריטי שבה עושים שימוש במחלקות השונות בעבודה מאפשרים את אמיתות והתעדכנות הנתונים והמידע כל הזמן וכך אפשר לעבוד מכל מקום ובכל זמן.

 

עם אפליקציות חכמות אפשר לעבוד מרחוק!

ללא כל ספק הדינמיות מחייבת כל עובד או מנהל להיות נייד ועדיין לשמור את האפשרות  להמשיך לעבוד משל היה נוכח במקום העבודה מול המחשב שלו. התקופה הנוכחית שבה העבודה מרחוק או עבודה מהבית נחשבות לנפוצות ונוחות – חייבת לאפשר זאת גם דרך הטלפון הנייד.

 

מעוניינים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!