מה זה פריוריטי למובייל?

ניהול המחסן, שהוא משימה מאתגרת כבר לא מעט שנים ואין לו קשר לסוג או לגודל המחסן, מתקדם כעת צעד נוסף קדימה, בדמות אפליקציה שמתאימה לטלפונים הניידים החכמים ומאפשרת להישאר עם האצבע על הדופק גם כאשר לא נמצאים ליד המחשב. עולם ההיי טק עבור לא מעט שינויים בזמן האחרון ואחד המרכזי שבהם הוא מתן המענה למנהל המחסן או העובד שלא להיות נוכח פיזית במחסן על מנת להבטיח שהעבודה מתבצעת באופן תקין, מסודר וכפי המצופה. 

 

בזכות אפליקציית פריוריטי מובייל אפשר להישאר מעודכנים ולדעת בדיוק מה קורה במחסן גם אם לא נמצאים בו פיזית, אפשר לבצע פעולות או עדכנים במלאי ובעצם אפשר בעזרת האפליקציה להמשיך לעבוד מכל מקום ובכל זמן. כמעט כל מה שאפשר לבצע מול המחשב אפשר לבצע גם באפליקציה ואין הכרח להמתין ליום המחרת או להתחלת שעות הפעילות ש המחסן. נגיש, נוח וחדשני – זו האפליקציה ועל נתונים אלה היא מתבססת.

 

עבודה מרחוק – צו השעה

יש הרבה מאד מה לומר על עבודה מרחוק ועל האפשר של עבודה מהבית או דרך האינטרנט. אם עד כה ניהול מחסן לוגיסטי לא היה אפשרי בדרך אחרת משהייה פיזית בו – הרי שכעת זה אפשרי ונוח מאד. היתרונות ברורים – אפשר לבדוק את מצב המלאי גם בעת ישיבה במקום אחר, לעשות שינויים מהותיים בעת ביקור מקצועי בחוץ לארץ או בחינה מדי פעם שהעובדים אכן מבצעים את המוטל עליהם בקצב משביע רצון. אפליקציית פריוריטי מובייל משאירה את המנהל תמיד בעניינים, לא מנותק ויודע בדיוק מה קורה ומתי.

 

את האפליקציה אפשר (וחשוב!) להתאים לאופי העסק או לעובדים שאמורים לעשות בה שימוש – טכנאים, מחסנאים או מנהלים. אפשר לבחור בין ניהול מלאי לניהול עובדים וכך לקבל מענה שלם והולם לכל צרכי המחסן. האפליקציה מאפשרת ביצוע ישיר של פעולות שקשורות לניהול המחסן, לניהול העובדים והזמן, לעקוב אחר יעדי מכירות, לבצע שימור לקוחות, לנהל את שעון הנוכחות של העובדים ועוד. גם כשיגיע המנהל אל המחסן לא תצטבר לו עבודה משרדית או מקצועית, שכן הוא יוכל לעשות את מה שדרוש ממנו גם מרחוק.

 

היתרונות בשימוש באפליקציה

ראשית, פריוריטי תוכנה מתקדמת וטכנולוגית והיא ידידותית ואינטואיטיבית לשימוש. כל מנהל מחסן רוצה להצעיד את העובדים והמחסן שלו קדימה ובזכות אפליקציות אלה – עכשיו זה בהחלט אפשרי. התוכנה פועלת ברקע ללא הפסקה, מעודכנת אונליין ללא תקלות, מאפשרת הפקת דו"חות על פי הצרכים של כל מחסן וכל לקוח וניתן בה לבצע הגדרות אישיות לשימוש נוח של כל משתמש ומשתמש. התוכנה מתממשקת עם כל השלבים של שרשרת הייצור והנתונים שבה יהיו מסונכרנים כל העת על פי השוני הנדרש או לפי פעולות שמבוצעות במקומות או שלבים אחרים של התהליך.