מה זה פריוריטי מובייל?

בזכות אפליקציית פריוריטי מובייל אפשר להישאר מעודכנים ולדעת בדיוק מה קורה בכל אחד מתחומי שרשרת האספקה בארגון גם אם לא נמצאים בו פיזית, אפשר לצפות במידע או לבצע פעולות וכך לעבוד מכל מקום ובכל זמן. כל מה שאפשר לבצע מול המחשב אפשר לבצע גם באפליקציה בסמארטפון או בטאבלט ואין הכרח להמתין "עד שאגיע למשרד" ממשק האפליקציה של נגבסופט על הטלפון הנייד נגיש, נוח וחדשני – חווית המשתמש נוחה ואינטואיטיבית בצורה דרמטית יותר מהעבודה על גבי המחשב.

עבודה מרחוק – צו השעה

יש הרבה מאד מה לומר על עבודה מרחוק ועל האפשרות של עבודה מהבית או מהשטח. אפליקציית פריוריטי מובייל משאירה את העובד והמנהל תמיד בעניינים, לא מנותק ויודע בדיוק מה קורה ומתי.

את האפליקציה אפשר (וחשוב!) להתאים לאופי העסק או לעובדים שאמורים לעשות בה שימוש – טכנאים, מחסנאים, נהגים, סוכני מכירות, מנהלי פרוייקטים, מאשרי הזמנות רכש וכן הלאה . אפשר להתאים כל אפליקציה כמו "כפפה ליד" לכל עובד לפי אופי עבודתו. האפליקציה מאפשרת ביצוע ישיר של פעולות שקשורות לניהול המחסן WMS, לניהול המכירות, ניהול טכנאים ושרות, ניהול פרוייקטים וכך הלאה. 

היתרונות בשימוש באפליקציה

ראשית, פריוריטי תוכנה מתקדמת וטכנולוגית והיא ידידותית ואינטואיטיבית לשימוש. כל מנהל ירצה להצעיד את העובדים שלו קדימה ובזכות אפליקציות פריוריטי מובייל של נגבסופט  – עכשיו זה בהחלט אפשרי. התוכנה פועלת ללא הפסקה, מעודכנת אונליין ואופליין ללא תקלות, מאפשרת הפקת דו"חות על פי הצרכים של כל עובד וניתן בה לבצע הגדרות אישיות לשימוש נוח של כל משתמש ומשתמש. התוכנה מתממשקת עם כל השלבים של שרשרת האספקה והנתונים שבה יהיו מסונכרנים כל העת לפריוריטי בזמן אמת.