מהי תוכנת פריוריטי? ואיך ניתן לעבוד מולה בטלפון נייד?

מי שעובד כיום בעולם ההיי טק או הלוגיסטיקה חייב להכיר את השם "פריוריטי". מדובר במערכת המתקדמת והטובה ביותר כיום לצורך ניהול כולל של הארגון או החברה בכל סדר גודל וזו האפשרות המובילה בתחום זה כבר לא מעט שנים. כיאה למערכת מתקדמת יש בה גם כל הזמן חידושים ותוספות על מנת להתאים את עצמה למציאות המשתנה ללא הרף ועל מנת לענות על צרכים שונים שעולים מהשטח, כלומר מהעובדים שעושים בה שימוש יומיומי. על מנת להבין שמדובר בבשורה של ממש צריך להכיר מעט את התחום. מדובר במערכת אחת שמספקת פתרונות כוללים לשלל אתגרים שעומדים בפניהם של מנהלי מחסנים ומרכזים הלוגיסטיים, ראשי צוותים, אנשי כספים ומנהלי מחלקות ומנהלים של ארגונים וחברות.

מה מאפשרת מערכת פריוריטי?

אין כמעט ארגון, ללא קשר למיקום שלו או לתחום העיסוק של החברה – שאין בו שימוש תכוף ויומיומי של תוכנת פריוריטי. להלן רק חלק מהאפשרויות והפונקציות שהמערכת מאפשרת למשתמשים בה –

  • כספים – ניהול גבייה על פי כרטיסי לקוחות, המצאת מסמכים חשבונאיים ודו"חות תקופתיים.
  • מכירות – מעקב אחרי לידים מכירתיים, שימור לקוחות ועדכון פרטים של לקוחות קיימים.
  • ניהול כולל של מחסן – כניסה ויציאה של פריטים כולל מק"טים ומספרים סידוריים, רישום מדויק ומדוקדק של מיקום פריטים על מדפים או אזורים במחסן, הנפקת תעודות ומסמכים ועוד.
  • ממשק לניהול מספר מחסנים – יצירת קשר בין מחסנים שונים, בין אם הם ממוקמים בסמיכות או באזור אזור ובין אם הם מרוחקים וממוקמים במדינות שונות.
  • שרשרת אספקה – בכל רגע המערכת מראה מה הסטטוס של בקשות, הזמנות או קשר בין שלבים שונים בשרשרת.
  • מודול ניהול פרויקטים – יצירה ומחיקה של משימות, יצירת תאריכי יעד והעברת שאילתות בין עובדים שונים.
  • משאבי אנוש – סידור וניהול מידע אודות העובדים, רווחתם והנתונים הסוציאליים האישיים של כל אחד מהם.

אפשר לומר שהתוכנה נותנת מענה הולם ומותאם אישית של כל המחלקות והמישורים בארגון. מערכת פריוריטי כיום נגישה כאפליקציה לטלפונים הניידים, הסמארטפונים באמצעות האפליקציה של חברת נגבסופט Mobile4ERP, מה שהופך את העבודה לנוחה הרבה יותר – גם כאשר לא נמצאים מול מחשב, אפשר להישאר עם האצבע על הדופק ולהיות מעודכנים כל הזמן מה קורה. האפליקציה למובייל מקבלת משנה חשיבות אם מדובר בנסיעה חשובה או בביקור בחו"ל, אם צריך להציג נתונים או מידע מתוך תוכנת הפריוריטי או שיש חשיבות לעדכון שלו בזמן אמת.

אצל מי מותקנת תוכנת פריוריטי?

תוכנת פריוריטי מותקנת על המחשב כאשר כל אחד יקבל את ההרשאות הדרושות לתפקיד שלו. מכאן קל להבין שלתוכנת פריוריטי  תפקיד מהותי בכל חברה וארגון והיא  לוקחת חלק בקבלת הרבה מאד החלטות מהותיות. המנהלים הבכירים עושים שימוש בתוכנה לצורך מעקב אחרי נתונים שמעניינים אותם או כחלק מהכנה לפגישה. את התוכנה אפשר להתאים לכל חברה או ארגון באופן כזה שהיא תשרת את המטרות ואת העיסוק שקשורים בה וכך יהיו בה הנתונים הנדרשים עבור כל עובד.

כיוון שכל אדם מחזיק היום סמארטפון, טלפון נייד בכיס נגבסופט מאפשרת באמצעות אפליקציית המובייל שלה גישה לפריוריטי בכל מצב וכל זמן ומנגישה את נתוני הארגון לאנשי השטח. נגבספט הופכת את הפריוריטי לניידת. פריוריטי מובייל.